< class="a13ree-written-headline" data-speed="50" data-loop="0"> bilgisayar ve teknoloji topluluğuMOBİL DÖNÜŞÜM

3 MART 2018Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bilgisayar ve Teknoloji Topluluğu olarak 3 Mart Cumartesi günü Troia Kültür Merkezi’nde “Mobil Dönüşüm” adlı etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Etkinliğimize yerli gururumuz Vestel(Elif Ebru BELLİGÜN), Türkiye’nin en büyük teknolojik haber sitesi ShiftDelete.Net(Hakkı ALKAN) ve Otopark.com (Sinan KOÇ) ve Mobilium(Göksel GÜREN) şirketlerinden konuşmacılar katılarak günümüzdeki teknolojik gelişmelerden ve mobilleşme çağından bahsettiler.

Ayrıca konuşmacılarımız konuşmalarını tamamladıktan sonra topluluğumuz adına Şamil GÜVEN, Erenay TOSUN,Beyza ÇOBAN ve Başak KILIÇ plaketlerini takdim ettiler.

Yoğun bir ilgi ile karşılanan etkinliğimiz sonrasında tüm konuşmacılar ve firmalar etkinlikten çok memnun olduklarını belirterek topluluğumuza, üniversitemize teşekkürlerini ilettiler.

Bizlerde organizasyon ekibimizde yer alıp çalışmalarımıza yardımcı olan arkadaşlarımıza,bize her zaman yol gösterip destek olan topluluğumuzun danışman hocası Vildan BAYRAM’a , yalnız bırakmayan değerli akademisyenlerimize veetkiliğimizde bulunan sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz.