< class="a13ree-written-headline" data-speed="50" data-loop="0"> bilgisayar ve teknoloji topluluğu


KALE SERAMİK FABRİKASI TEKNİK GEZİSİ

12 EKİM 2018


 Topluluk olarak 12 Ekim Cuma günü Çanakkalemizde bulunan KALE Seramik Fabrikası’na danışman hocamız Vildan Bayram ile bir teknik gezi düzenledik.

       Gezimizin başında İş Güvenliği Eğitimi almak üzere bir seminere katıldık. Ardından haliyle karnımız acıktı ve bunun üzerine fabrikanın yemekhanesine gidip güzelce karnımızı doyurduk. Sonra KALE Ar-ge Merkezi’ne doğru yol aldık. Burada ise bir rehber eşliğinde etrafı gezdik ve neler yapıldığı konusunda ayrıntılı bilgi aldık. Daha sonra Bilgi İşlem Merkezi’ne gidip orada görevli biriyle hem sohbet ettik hem de bilgilendirildik.

        Son olarak ise beklenen fabrika gezimize başlamak üzere ekipmanlarımızı giydik ve Serdar Bey rehberliğinde etrafı gezdik. Güzel seramiklerden gözümüzü alamasak da Serdar Bey’e sorularımızı sorduk ve çok samimi bir şekilde cevaplarımızı aldık. Ve fabrika gezisinden sonra artık teknik gezimiz sona ermişti. Serdar Bey’e teşekkürlerimizi sunup ayrılmak üzere otobüslerimize bindik..
       Bize eşlik eden Serdar Bey’e ve bu güzel günü bizle geçiren bütün arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Daha nice buluşmalara..