< class="a13ree-written-headline" data-speed="50" data-loop="0"> bilgisayar ve teknoloji topluluğuBÜYÜK VERİ VE ANALİTİĞİ MEDYA ENDÜSTRİSİNİ NASIL DÖNÜŞTÜRÜYOR?

26 NİSAN 2019


Bilgisayar ve Teknoloji Topluluğu olarak 26 Nisan 2019 Cuma günü saat 14:00’da Turgut Özal Konferans Salonu’nda “Büyük Veri ve Analitiği Medya Endüstrisini Nasıl Dönüştürüyor?” adlı büyük veri ve dijitalleşmeyi konu alan bir etkinlik düzenledik.

 

Etkinliğimizde Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümünde lisans eğitimini tamamlayıp, Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi Yükseklisansı yapmış, Fujitsi, Mavi Jeans, Bilge Adam, Yemeksepeti gibi firmalarda görev yapmış, şuanda MEF Üniversitesi’nde eğitmenlik ve Demirören Teknoloji’de Büyük Veri ve Analitiği Direktörlüğü yapan Koray KOCABAŞ büyük veri ve dijitalleşmeyi konu alan bir sunum yapmıştır. Sunumun ardından İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Bölümü okumuş ve şuanda Demirören Teknoloji’de İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev yapan Gizem Topsakal‘ında katıldığı bir soru-cevap yapıldı.

 

Bu güzel sunum ve öğretici soru-cevap bölümü için Koray KOCABAŞ ve Gizem TOPSAKAL başta olmak üzere bizleri yalnız bırakmayıp etkinliğimize katılan tüm akademisyenlerimize ve öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

Görevliler

Başkan : Şamil GÜVEN

Sunucu : Pelin ASLAN

Organizatörler

Oğuz BALKAYA

Elif ÇELİK

Teknik Ekip

Beyza SUBAŞI

Salon Kapı Görevlileri

Ceydanur İLHAN

Salon Görevlileri

Mehmet Akif SELBİ

Arda Cem BİLECAN